Profesjonalne strony internetowe

Nowa strona WWW

Strona internetowa to wirtualna wizytówka twojej firmy, warto zadbać więc aby wyglądała estetycznie, była funkcjonalna i w prosty sposób umożliwiała odbiorcom kontakt z Tobą. Profesjonalnie wykonana strona www to także pierwszy i najważniejszy krok w budowie wizerunku twojej marki w internecie, na nią bowiem kierowani są odbiorcy twoich reklam i użytkownicy wyszukujący danych słów w wynikach przeglądarek internetowych. Naszym klientom zapewniamy możliwość wyboru: tańszej strony z dostosowaniem wybranego szablonu dostępnego w sklepach online lub droższej strony z usługą z projektowania stron od zera.

Zadbamy o twoją stronę firmową, bloga lub sklep internetowy. Zaprojektujemy layout, potniemy stronę i zapewnimy jej obsługę u każdym aspekcie. Jeśli chcesz pomożemy również w jej promocji.

Jak przygotujemy twoją stronę internetową?

Na podstawie loga oraz wybranych barw, przygotujemy layout, czyli projekt graficzny twojej strony. Uwzględnimy w nim podstawowe widoki w zależności od tego, czy jest to strona firmowa, blog, czy sklep internetowy. Uwzględnimy także twoje potrzeby. Jeśli jesteś na samym początku drogi i tworzysz nową markę, przygotujemy logo firmy, pomożemy z nazwą oraz rejestracją domeny.

Jeśli zależy ci na tym, aby strona wyglądała naprawdę profesjonalnie warto już na samym początku zadbać o każdy szczegół. Nie oszczędzaj na etapie projektowania! Warto wydać 300 lub 400 złotych więcej, ale zapłacić za coś, co naprawdę przyciągnie oko użytkowników.

Na każdej ze stron internetowych wyświetlane są teksty. Ich przygotowanie stanowi kolejny krok w procesie tworzenia strony. Treści spełniają kilka funkcji. Najważniejszymi są komunikacja z użytkownikiem i wywieranie wpływu na odbiór strony i firmy. Teksty wpływają także na rankowanie twojej domeny w wynikach wyszukiwania, dlatego muszą zawierać słowa kluczowe, być unikalne i odpowiednio długie. Na rzecz naszych klientów tworzymy wysokiej jakości treści na strony, jeśli jednak uważasz, że sam znasz produkty najlepiej, możesz dostarczyć nam gotowe pliki zgodne z naszymi wytycznymi.

Wybierzemy odpowiedni system CMS, do którego potniemy szablony z plików .psd. Cięcie strony to proces, który jest bardzo ważny ze względu na pozycjonowanie oraz poprawne wyświetlanie się strony użytkownikom. Odpowiednio zoptymalizowany kod daje także gwarancje szybszego wczytania treści. Nasz programista zadba o spójność i poprawność kodu.

Abyś mógł sprawdzać kto, kiedy, z jakiego miejsca i urządzenia wchodził na twoją stronę warto zadbać o śledzenie użytkowników. Jeszcze przed wgraniem nowej strony na serwer wdrożymy narzędzia do śledzenia użytkowników Google Analytics. Aby uniknąć wdrażania wielu kodów śledzących i ponownej ingerencji w kod strony w przyszłości, skorzystamy z możliwości, jakie daje nam Google Tag Manager.

Ostatnim etapem uruchamiającym stronę jest przeniesienie gotowej bazy danych na serwer. Nasz programista zadba, by proces ten przebiegł prawidłowo, a strona szybko stała się widoczna w indeksie Google. Po przeniesieniu na serwer twoja nowa strona internetowa z czasem stanie się widoczna w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie strony internetowej?

  • zadbamy o atrakcyjny design strony, tworzący spójny wizerunkiem z logiem/barwami twojej firmy
  • zadbamy o funkcjonalność i odpowiednie nasycenie danymi kontaktowymi
  • przygotujemy treści zachęcające do interakcji
  • w trosce o łatwą obsługę w wybierzemy najlepszy dla ciebie system CMS
  • zadbamy o optymalny i poprawny kod strony
  • od samego początku będziemy dbać o to by strona była dostosowana do wyświetlania w wynikach wyszukiwania
  • tworzone przez nas strony są responsywne (dostosowane do urządzeń mobilnych)

Projektujemy, kodujemy i prowadzimy

dla naszych klientów:

Strony fimowe


Strony firmowe pomogą twoim klientom i kontrahentom poznać lepiej firmę, markę, produkty i usługi. Własna stron to przede wszystkim inwestycja w nowe możliwości prowadzące do zwiększania zysków.

Sklepy internetowe


Sklepy internetowe są w stanie generować bardzo duże przychody warto więc zadbać o nie w szczególny sposób od momentu projektowania graficznego, aż po zakończenie procesu zamówienia.

Blogi


Chcesz, aby twój blog wyróżnił się na tle innych? Pomożemy ci w tym – przygotujemy wyjątkowa szatę graficzną dla twojego bloga! Dziel się swoją pasją z innymi użytkownikami internetu.

Poznaj nasze usługi

Więcej o ofercie związanej z stronami internetowymi

Chcesz zmienić lub stworzyć nową stronę? Zapytaj o ofertę!

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się stroną spełniającą wymogi SEO oraz UX. Zapewniamy także kompleksową obsługę stron internetowych dla firm oraz osób prywatnych.

Napisz do nas

Profesjonalne strony internetowe? Zawiercie, Myszków, Jędrzejów, Szczekociny, Włoszczowa
to obszary na promocji których szczególnie nam zależy, obsługujemy jednak klientów na terenie całej Polski.