Pozycjonowanie w abonamencie

Pozycjonowanie strony internetowej z abonamentem SEO

Abonament SEO pozwoli Ci zwiększyć ilość odwiedzin Twojej strony i tym samym wpłynie bezpośrednio na sprzedaż oraz ilość zapytań o produkty i usługi. Pozycjonowanie w abonamencie jest jedną z najczęściej wybieranych metod rozliczenia za usługi SEO. Abonamentowa metoda rozliczenia polega na uzgodnieniu comiesięcznej kwoty, którą będziesz ponosił przez określony w umowie czas. Opłata jest stała i nie zależy od efektów – tzn. płacisz niezależnie od efektów i ilości wykonanych działań. Ważne więc abyś otrzymywał systematycznie raporty z prowadzonych działań oraz pytał specjalistę o wyjaśnienie wszystkich kwestii. Największą korzyścią z wyboru tej metody rozliczenia jest cena, która zawsze jest proporcjonalnie niższa niż w przypadku pozycjonowania za efekt. Minusem jest natomiast to, że koszty ponosisz już od pierwszego miesiąca, czyli jeszcze zanim usługa zacznie generować ruch i przynosić większe zyski (pamiętaj również że dla agencji, która prowadzi działania SEO pierwsze dwa-trzy miesiące to zawsze czas najbardziej intensywnych działań). Często spotykane przy tej formie rozliczenia jest także pozycjonowanie w abonamencie z dodatkową premią dla agencji, po osiągnięciu pozycji na pierwszych 3 miejscach organicznych wyników wyszukiwania. Wybór dogodnej formy rozliczenia zawsze zależy od Ciebie. Przed podpisaniem umowy na pozycjonowanie warto więc zapytać o wszystkie dostępne metody rozliczenia i wybrać najkorzystniejszą z twojego punktu widzenia.

Szukasz skutecznej agencji reklamy online? Skorzystaj ze zmieszczonego poniżej formularza kontaktowego i zyskaj rabat w wysokości 25% na pierwsze 2 miesiące pozycjonowania w abonamencie lub zadzwoń i zapytaj o ofertę i inne metody rozliczenia.

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu w abonamencie z naszą agencją?

  • korzystniejszą niż w przypadku rozliczenia za efekt cenę za usługę SEO
  • bardziej wartościowy niż w przypadku kampanii AdWords ruch na stronę
  • 25% rabatu przez pierwsze dwa miesiące prowadzenia usługi SEO
  • zwiększysz sprzedaż produktów, ilość zapytań o usługi oraz rozpoznawalność twojej marki
  • profesjonalne wsparcie i pomoc we wszelkich niejasnych dla ciebie kwestiach

Jak wygląda proces pozycjonowania w ramach abonamentu SEO?

Na początku nasz specjalista SEO przygotuje dla ciebie kilka zestawów słów kluczowych dostępnych w różnych wariantach cenowych w ramach usługi pozycjonowania w abonamencie. Omówimy z tobą wszelkie kwestie związane z usługą, przedstawimy zarys koniecznych do wykonania działań (zarówno na twojej stronie, jak i poza nią). Po omówieniu wszelkich kwestii podpiszemy umowę.

Przeprowadzimy analizę wszystkich czynników mających wpływ na pozycje twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania a także czynników mających wpływ na odbiór strony (funkcjonalność) przez użytkowników. Dzięki audytowi SEO uzyskamy wgląd w słabe i mocne strony domeny. Analiza stanie się także wykazem koniecznych do wdrożenia zmian. Dzięki niej będziemy mogli również zapanować harmonogram działań optymalizacyjnych.

Zgodnie z wykazem i harmonogramem uzyskanym w trakcie analizy SEO, wdrożymy wszystkie zmiany mające na celu dostosowanie twojej strony do wyszukiwarek internetowych i zwiększenia jej użyteczności dla użytkowników. Nasz programista zadba o prawidłowe wdrożenie wszystkich zmian, integrację z systemami mierzenia ruchu oraz działań powodujących konwersje w narzędziach Google Analytics.

Linkowanie do twojej domeny ma na celu jej promocje w innych, wartościowych ze względu na generowanie ruchu i zaufanie portalach. Dbamy o to, aby nie zaśmiecać internetu, dlatego nie korzystamy z metod polegających na zdobywaniu linków w dużych ilościach, dzięki czemu skupiamy się przede wszystkim na ich jakości.

Ostatnim elementem wchodzący w zakres abonamentu SEO jest monitorowanie pozycji (wdrażane od dnia podpisania umowy) oraz przesyłanie raportów z prowadzonych działań. Decydując się na abonament SEO w naszej agencji dostaniesz dostęp do systemu monitorowania, dzięki któremu samodzielnie sprawdzisz pozycje z każdego dnia, natomiast raporty opisujące wykonane działania i dotychczasowe efekty otrzymasz w umówionym dniu każdego miesiąca.

Zainteresowany pozycjonowaniem w Abonamencie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego, a uzyskasz rabat – 25% zniżki na pierwsze dwa miesiące trwania usługi lub dodatkowe wypozycjonowanie paru fraz z długiego ogona.

Zapytaj o abonament SEO