Kampanie w AdWords

Kampania AdWords

Prowadzenie kampanii reklamowej w systemie AdWords pozwala osiągnąć niemal natychmiastowe efekty w postaci pojawienia się twojej strony w płatnych wynikach wyszukiwania Google, bądź systemu witryn nieżalących do sieci reklamowej. Kampania w AdWords przełoży się bezpośrednio na większą ilości odwiedzin Twojej strony, a tym samym zwiększoną ilości zapytań o usługi lub sprzedaż towarów. Celem kampanii w AdWords może być także ponowne dotarcie do użytkownika (remarketing), zwiększenie rozpoznawalności marki dzięki tzw. kampaniom brandingowym, czy też zwiększenie ilości połączeń. System reklamowy daje nam wiele możliwości, dzięki którym możemy pomóc ci zrealizować cel, jaki postawiłeś przed swoim przedsiębiorstwem. Decydując się na kampanie w AdWords, zyskujesz pewność, że twoja strona będzie widoczna do czasu wykorzystania określone budżetu przeznaczonego na kampanie. To ty decydujesz, ile wydajesz na reklamy, gdzie będą one wyświetlane oraz czy kampania będzie aktywna przez cały dzień, czy wyłącznie w wybranych godzinach.

Szukasz skutecznej agencji reklamowej, która pomoże ci wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do celu twojej firmy i poprowadzi kampanie? Skorzystaj ze zmieszczonego poniżej formularza kontaktowego lub zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Jak prowadzimy kampanie w AdWords?

Przed rozpoczęciem działań ustalamy, jaki cel ma realizować kampania AdWords.
Zapytamy Cię o usługi i produkty, na których sprzedaży zależy Ci najbardziej. Zapytamy także, jakiego typu aktywności są najważniejsze dla twojej firmy. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci najbardziej opłacalną formę reklamy dopasowaną do twoich potrzeb. Następnie ustalimy budżety i przeprowadzimy prognozę ruchu w plannerze Google.

Sprawdzamy, czy Twoja strona jest odpowiednio nasycona danymi kontaktowymi oraz/lub czy ścieżka zakupu i formularze kontaktowe działają poprawnie. W razie potrzeby poinformujemy cię co należny poprawić. Na tym etapie Sprawdzamy także czy śledzenie konwersji zostało wdrożone oraz czy działa prawidłowo.

Konfigurujemy twoją kampanie na podstawie wcześniejszych ustaleń. Łączymy konto AdWords z Google Analytics, abym mieć pełen wgląd na ruch oraz aktywności pochodzące z prowadzonej kampanii. Przelewamy środki na konto kampanii i uruchamiamy ją.

Pierwszy tydzień po uruchomieniu twojej kampanii w AdWords to najważniejszy czas, w którym kampania nabiera tempa, optymalizowane są wtedy stawki za kliknięcia oraz wykluczane nietrafione hasła. Działania te poprawią pozycję reklam oraz zwiększa skuteczność działań. Optymalizacje i monitoring kampanii prowadzimy aż do czasu jej zakończenia.

Po zakończeniu kampanii AdWords (wyklikaniu całego budżetu) przygotowujemy raport obrazujący skuteczność kampanii oraz jej efekty. Na podstawie raportu sam będziesz mógł zadecydować czy chcesz kontynuować działania czy przerwać.

Co zyskasz dzięki kampanii w AdWords:

 • możliwość dotarcia do nowych i powracających użytkowników, dokładnie wtedy gdy szukają wybranych słów kluczowych (kampania linków sponsorowanych)
 • możliwość dotarcia do użytkowników, którzy już odwiedzili twoją stronę (przypominająca kampania remarketingowa)
 • zwiększysz sprzedaż produktów wyświetlając je bezpośrednio w wynikach wyszukiwania lub w reklamach graficznych na innych stronach (dynamiczne reklamy produktowe oparte na remarketingu oraz reklamy w zakupach Google)
 • zwiększysz ilość połączeń telefonicznych z twoją firmą (kampanie typu tylko połączenia)
 • zwiększysz rozpoznawalności twojej marki (kampanie brandingowe)

Dlaczego warto zaufać naszej agencji reklamowej:

 • określamy szczegółowo wszystkie kwestie związane z twoją kampanią w AdWords
 • dobieramy najlepsze rozwiązania służące realizacji twojego celu
 • wdrażamy śledzenie wybranych celów marketingowych w Google Analytics
 • na bieżąco monitorujemy i optymalizujemy kampanie, dzięki czemu staramy się zapewnić możliwie wysokie pozycje twoim reklamom i ograniczyć nietrafione wejścia
 • w jasny i przejrzysty sposób odpowiemy na każde z Twoich pytań
 • po zakończeniu kampanii dostaniesz raport z opisem wyników

Dowiedz się więcej o kampaniach w AdWords

Sprawdź jakie kampanie możesz wybrać i co dzięki nim zyskasz.

Zainteresowany kampanią w Adwords?

Skorzystaj z usług specjalisty z certyfikatem programu partnerskiego Google. Zapytaj o ofertę korzystając z formularza kontaktowego i zyskaj dodatkowe 250zł na prowadzenie kampanii w 2 miesiącu.

Zapytaj o kampanie AdWords