Zarządzanie i administracja stroną internetową

Administracja stron internetowych

Administrowanie i zarządzanie stronami internetowymi wymaga szeregu umiejętności, niektóre są podstawą wymaganą od pracowników agencji zajmujących się obsługą online firm, na zdobycie innych potrzeba doświadczenia i samozaparcia w zdobywaniu wiedzy specjalistycznej. Wybierając dobrego webmastera lub agencje do prowadzenia i zarządzania twoją stroną zapewnisz sobie pełną kontrolę nad stroną i jej treściami, a także spokój. Podniesiesz standardy bezpieczeństwa oraz zminimalizujesz ryzyko udanego ataku hakerskiego.

Szukasz administratora dla twojego serwisu www? Zapytaj o usługę! W profesjonalny sposób zadbamy o wszystkie aspekty związane z opieką i zarządzaniem Twoją stroną.

W ramach obsługi administracyjnej stron internetowych zapewnimy m.in.:

  • dodawanie i aktualizacje treści (produkty, oferty, aktualności itp.)
  • kontrole działania systemu CMS oraz jego aktualizacje
  • zapewnienie ciągłej dostępności i poprawności działania strony www oraz usuwanie awarii
  • instalowanie i konfiguracja wtyczek
  • tworzenie kopii zapasowej strony (back up raz w miesiącu)
  • modyfikowanie i utrzymanie istniejących wdrożeń
  • podłączenie usługi i monitorowanie komunikatów z Google Search Console
  • podłączenie usługi i monitorowanie ruchu z Google Analytics
  • sprawdzanie stanu indeksacji stron
  • wiele innych możliwości

Jak wygląda usługa administracji stron www w SearchNow?

Aby spełniać wymagania naszych klientów, chcemy poznać ich oczekiwania. W tym celu przed podpisaniem umowy przeprowadzimy z Tobą rozmowę, w której będziesz mógł nam zadać pytania dotyczące usługi administracji stron www, a my dowiemy się więcej o twoich oczekiwaniach, samej stronie i firmie. Poruszymy także wszelkie kwestie formalne takie jak czas trwania umowy czy stawki. W kroku tym wstępnie przeanalizujemy stronę.

Pierwszym krokiem po podpisaniu umowy będzie dogłębna analiza aktualnego stanu strony. Dowiemy się jakie kroki należy podjąć i przekażemy Ci najważniejsze informacje dotyczące faktycznego zakresu prac do wykonania. Sam podejmiesz decyzje, które chcesz wykonać w pierwszej kolejności lub jeśli zgodzisz się na nasze działania w pełnym zakresie, od razu zajmiemy się wdrażaniem poprawek.

Aby w przyszłości twoja domena funkcjonowała prawidłowo, wykonamy wszystkie niezbędne działania. Dostosujemy funkcjonalność strony, a jedyne co będzie cię interesować, gdy będziesz chciał coś zmienić to przesłanie nam tekstu lub nawet sama jego akceptacja. W większości przypadków wdrożenie poprawek w kodzie szablonów jest jednorazowe, dlatego koszty związane z nimi poniesiesz tylko raz (na początku współpracy), w kolejnych okresach koszty będą zawiązane z doraźną obsługą strony t.j. dodawanie i edycja treści na twoje życzenie, a także wykonywaniem kopii zapasowych i monitorowaniem powiadomień w Google Serach Console.

Bardzo ważnym elementem zarządzania stronami jest wykonywanie kopii zapasowych. Z doświadczenia wiemy, że systematyczne wykonywanie kopii jest szczególnie ważne w przypadku sklepów internetowych, gdzie systematycznie dodawane i usuwane są produktu, a także stron firm, jeśli zmieniają się usługi lub na blogach dodawane są nowe treści. Naszym klientom zapewniamy wykonywanie back up’ów raz w miesiącu. Natomiast jeśli masz stronę, w której nie zmieniasz treści, kopie wykonujemy zawsze przy wykonaniu większych aktualizacji samego systemu CMS.

Czynności bieżące związane z obsługą strony obejmują między innymi dodawanie i usuwanie kategorii i produktów w sklepach internetowych, stron tekstowych, stron z usługami, postów, czy komentarzy. Na twoje życzenie możemy zadbać o prowadzenie bloga i publikacje na nim treści zgodnych z wybranym tematem i harmonogramem. Będziemy także monitorować, reagować i informować cię o ruchu i niepokojących komunikatach z narzędzi dla webmasterów (Google Search Console).

Skuteczne i bezpieczne zarządzanie stronami WWW

Skorzystaj z usług i ciesz się z profesjonalnej administracji dla twojej strony! Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej lub zadzwoń.

Zapytaj o administracje stron internetowych