Pozycjonowanie za efekt

Pozycjonowanie stron w rozliczeniu za efekt

Pozycjonowanie za efekt to pozornie najbezpieczniejsze rozwiązanie dla twojej firmy. Wybierając efektowną metodę rozliczania za usługę SEO płacisz, dopiero gdy Twoja domena dla określonych w umowie słów kluczowych osiągnie pozycje na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, a tym samym usługa zacznie generować wejścia na stronę i zarabiać na siebie. Dodatkowo w tym modelu rozliczania masz pewność, że wybrana agencja dołoży wszelkich starań, aby efekty działań widoczne były jak najszybciej i jak najdłużej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pozycjonowanie. Efekt może być modelem rozliczenia, który naprawdę ci się spodoba. Sprawdź jak działamy i co możesz zyskać. Wybierz doświadczanie oraz bezpieczne metody.

Szukasz skutecznej agencji reklamy? Wybierz pozycjonowanie za efekt lub pozycjonowanie w abonamencie, przy którym zyskasz rabat w wysokości 25% na pierwsze 2 miesiące trwania usług. Skorzystaj ze zmieszczonego poniżej formularza kontaktowego by zapytać o indywidualną wycenę.

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu za efekt w naszej agencji?

  • zwiększenie sprzedaży produktów, ilości zapytań o usługi oraz rozpoznawalności twojej marki
  • gwarancje doboru fraz, które zapewnią wartościowy ruch na twoją stronę internetową
  • gwarancje szybkiego działania zaraz po podpisaniu umowy
  • przejrzyste warunki umowy na pozycjonowanie stron
  • profesjonalne wsparcie i pomoc we wszelkich niejasnych dla ciebie kwestiach
  • przejrzyste raporty na koniec każdego okresu rozliczeniowego (miesiąca)

Jak wygląda proces pozycjonowania w modelu rozliczenia za efekt?

Proces pozycjonowania za efekt różni się od standardowego pozycjonowania jedynie w kwestii płatności za usługę, poszczególne etapy procesu pozycjonowania zostają bez zmian i są to kolejno:

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, by omówić warunki umowy. Zapytamy Cię o budżety, przedstawimy wszystkie dostępne modele rozliczenia oraz zapytamy o priorytety, jakie stawiasz przed swoją firmą. Na bazie uzyskanych informacji przygotujemy odpowiednie zestawy słów kluczowych do pozycjonowania z uwzględnieniem różnych wariantów budżetowych.

Po ustaleniu warunków i wyborze słów kluczowych oraz formy rozliczenia podpiszemy umowę na usługi SEO. Umowa będzie trwała 12 miesięcy, jednak pozostawimy Ci możliwość wcześniejszego jej wypowiedzenia. W umowie zostaną uwzględnione także wszystkie inne ważne kwestie.

Kolejnym punktem jest analiza czynników mających wpływ na pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Przy okazji analizy SEO zwrócimy uwagę na aspekty User Experience (UX) wpływające na odbiór strony przez użytkowników. Dzięki kompleksowej analizie będziemy mieli wgląd na aktualny poziom dostosowania strony zarówno do wyszukiwarek, jak i podejmowania interakcji przez potencjalnych klientów twojej firmy.

Po analizie SEO oraz UX przejdziemy do wdrażania zmian na stronie oraz link buildingu. Samą optymalizacje strony wykonuje się raz, natomiast działania związane z budową wartościowego profilu inków prowadzić będziemy przez cały okres trwania umowy. Wszystkie działania zapewnią bezpośredni wzrost pozycji twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Po upływie każdego okresu rozliczeniowego (najczęściej miesiąca) otrzymasz raport z prowadzonych działań oraz efektów, jakie one przyniosły. Poza raportem dla każdego z naszych klientów udostępnimy panel z wykazem pozycji niezależnego systemu monitorowania seo station. Dzięki temu każdego dnia sprawdzisz zmiany w pozycjach twojej domeny.


Nasz cennik w pozycjonowaniu za efekt

Ceny pozycjonowania za efekt mogą różnic się w zależności od konkurencyjności wybranych słów kluczowych, a w przypadku pozycjonowania lokalnego od wybranej lokalizacji.

Miesięczna ilość wyszukiwańPozycja 7-10Pozycja 4-6Pozycja 2-3Pozycja 1
0-5032 zł36 zł40 zł43 zł
51 – 15044 zł49 zł54 zł57 zł
151 – 30062 zł69 zł79 zł82 zł
301 – 60084 zł94 zł104 zł107 zł
601 – 100099 zł109 zł119 zł122 zł
1001 – 2000119 zł129 zł139 zł142 zł
2001 – 3000139 zł149 zł159 zł162 zł
3001 – powyżejceny ustalane indywidualnie

Interesuje cię usługa pozycjonowania za efekt?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego i płać, dopiero gdy twoja strona będzie widoczna w TOP-10, a usługa zacznie generować zyski.

Zapytaj o pozycjonowanie za efekt

FAQ
Jakie są wady rozliczenia pozycjonowania w modelu efektownym?

Metoda rozliczania za efekt ma również wady. Agencje podejmują się działania w tym modelu rozliczenia z mniejsza chęcią niż w przypadku abonamentu, z kolei chęć osiągnięcia szybkich wzrostów pozycji może przełożyć się na nienaturalne linkowanie i inne niezalecane działania.

Na co zrucić uwagę wybierając pozycjonowanie za efekt?

Przy pozycjonowaniu za efekt w ramach zabezpieczenia swojego interesu wydłużają także czas trwania umowy ze standardowo 12 do 18 miesięcy lub też zabezpieczają się zapisem dotyczącym trwania umowy przez okres 12 miesięcy od miesiąca, w którym po raz pierwszy zapłacisz za usługę. Jest to związane z chęcią uzyskania zwrotu z nakładów pracy i ewentualnych kosztów, jakie każda agencja, czy samodzielnie działający pozycjoner musi ponieść w pierwszym okresie trwania umowy (1-2 miesiące w zależności od ilości koniecznych do wykonania prac). Zanim podpiszesz umowę na pozycjonowanie za efekt, sprawdź to.

Alternatywa dla rozliczeń działań SEO w efekcie?

Nasza agencja proponuje także inną alternatywną metodę rozliczenia pozycjonowania za efekt. Polega ona na jednorazowej opłacie za optymalizacje serwisu i wstępne linkowanie, oraz odpowiednio niższe stawki opłat z płatnościami odroczonymi do momentu uzyskania pozycji w TOP-10.

Pamiętaj także, aby zwrócić uwagę na ceny abonamentu SEO, niejednokrotnie bowiem jest on niższy niż w przypadku rozliczania za efekt i w perspektywie czasu możne być dla ciebie bardziej opłacalny. Aby „wilk był syty i owca cała” tzn. agencja lub SEO freelancer i Ty (jako klient) nie miał świadomości, że płaci za dużo przez pierwszy okres warto, zapytać o łączone metody rozliczeń. Również wtedy uzyskasz optymalne niską cenę abonamentu, a gdy usługa zacznie generować zyski i pozycje osiągną wysokie miejsca (na pierwszych 3 pozycjach), dodatkowo dopłacisz umówioną kwotę – może to być satysfakcjonujące zarówno dla Ciebie, jak i agencji.