Kodowanie stron internetowych

Profesjonalne cięcie stron internetowych

Profesjonalne kodowanie stron internetowych wymaga wiedzy i umiejętności, dlatego też w kwestii tej warto postawić na doświadczonego Web Developer. Kod strony powinien być poprawny, możliwie jak najkrótszy, sama strona łatwa w obsłudze (zarówno dla administratora oraz użytkownika) i przekonująca swoim wyglądem do pozostania na niej. Programista odgrywa kluczową rolę w procesie tworzenia strony zarówno przy cięciu strony z plików .psd, jak i dostosowywaniu zakupionego szablonu. Wiedza i doświadczenie w tej kwestii jest kluczem do sukcesu. Nasz web deweloper potnie dla ciebie przygotowane widoki, do najlepszego ze względu na specyfikę strony systemu CMS. Pomożemy Ci także w dostosowaniu zakupionego szablonu, wdrożeniu optymalizacji strony i wszelkich kwestiach programistycznych z którymi masz problem.

Napisz do nas! Zapytaj o usługi lub wycenę za kodowanie twojej strony.

Dlaczego warto zlecić nam kodowanie strony internetowej?

Strony internetowe kodowane przez naszych web deweloperów:

  • nie zawierają błędów składniowych, dzięki czemu strona zawsze będzie wyświetlać się prawidłowo
  • są optymalne pod względem długości kodu, dzięki czemu strona ładuje się szybciej, zajmuje mniej miejsca i lepiej się pozycjonuje
  • są łatwe w obsłudze dzięki dodatkowym funkcjonalnościom w systemie CMS oraz wyborze najlepszych wtyczek
  • są zgodne z przesłanym projektem lub dostosowane do twoich oczekiwań (przy korzystaniu z gotowego szablonu)
  • są zgodne z obowiązującymi standardami (językami programowania)

Jak wygląda usługa kodowania stron w SearchNow?

Przed rozpoczęciem działań związanych z usługą kodowania strony omówimy jej zakres. Zapytamy Cię o Twoje oczekiwania i odpowiemy na pytania. Na podstawie wspólnych ustaleń, przygotujemy i prześlemy Ci umowę do podpisania, będzie ona zabezpieczeniem dla Ciebie i dla nas.

Po podpisaniu umowy, w zależności od ustaleń, konieczne będzie przesłanie nam projektu strony lub jeśli takowego nie posiadasz wskazanie szablonu, na podstawie którego będziemy kodować Twoją stronę. Jeśli masz logotyp i treści na strony nie zapomnij nam ich przesłać. Jeśli nie posiadasz jeszcze tekstów, zamiast nich wdrożone będą przykładowe opisy.

Po otrzymaniu materiałów nasz web developer przystąpi do cięcia widoków i kodowania strony. Sugerowany czas tej operacji wyniesie od tygodnia do dwóch tygodni. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas dostęp do przygotowanej strony gdzie będziesz mógł wszystko sprawdzić i ocenić naszą pracę.

Kolejnym etapem, który będzie trwał do 30 dni, jest zgłaszanie poprawek. Etap ten nie zawsze jest konieczny, gdyż z reguły klienci są zadowoleni z efektów pracy naszych programistów. Dajemy Ci jednak możliwość na sprawdzenie wszystkiego przed końcową akceptacją i odebraniem strony.

Ostatnim etapem działań związanych z usługą kodowania stron www jest przesłanie Ci plików strony lub w zależności od twojej woli jej przeniesienie na serwer FTP i uruchomienie. Po zakończeniu współpracy będziesz mógł skorzystać z innych usług naszej agencji tj. administracja strony, pozycjonowanie lub kampanii w AdWords.

Potniemy twoją stronę internetową

Skorzystaj z profesjonalnego web dewelopera i ciesz się z optymalnego kodu strony www bez błędów składniowych. Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.

Zapytaj o kodowanie stron internetowych