Kompleksowy audyt SEO

Audyty SEO stron www

Audyt SEO jest to szczegółowo wykonana kontrola strony, przeprowadzona pod kątem dostosowania jej do wyświetlania w wybranej wyszukiwarce. Za sprawą audytu zyskasz wgląd w słabe i mocne punkty twojej witryny. Audyt SEO strony internetowej wskaże Ci, co należny poprawić na stronie, a także poza nią, w celu zwiększenia jej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania – przekłada się to bezpośrednio na wzrosty ilości odwiedzin i zyski. Szczegółowej analiz poddane będą wszystkie aspekty wpływające na pozycjonowanie zarówno w obrębie twojej domeny tzw. czynniki on site jak i elementy wpływające na jej wyniki w Google, niebędące jej elementem znane jako czynniki off-site. Niektórzy specjaliści doliczają się ponad 200 czynników rankingowych, nasze audytu skupiają się na tych, których znaczenie ma istotny wpływ na pozycjonowanie strony, a ich waga i skuteczność jest potwierdzona poprzez doświadczenia własne, a także innych agencji.

Chciałbyś zwiększyć ilość odwiedzin portalu? Przeprowadzimy kompleksową lub częściową analizę SEO twojej strony i wskażemy Ci prostą drogę do realizacji tego celu.

Kiedy warto zlecić przeprowadzenie audytu SEO?

  • jeśli twoja strona została dopiero co wykonana i nie jesteś pewien czy jest dostosowana do wyszukiwarek pod kątem SEO
  • jeśli planujesz rozpocząć proces pozycjonowania witryny lub wydajesz na SEO bardzo dużo, a nie przynosi to efektów
  • jeśli zauważyłeś spadek ruchu na stronie lub pomimo upływu czasu i dołożenia wszelkich starań wciąż nie osiągasz wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania
  • jeśli chcesz otrzymać analizę widoczności strony internetowej w wyszukiwarce
  • jeśli chcesz skontrolować działania pozycjonującej Cię dotychczas agencji reklamowej lub SEO freelancera
  • jeśli chcesz sprawdzić, czy twoja strona po upływie kilku lat nadal spełnia podstawowe wymogi

Na czym skupimy się w trakcie przeprowadzania
audytu strony pod kątem SEO?

Kompleksowa kontrola SEO składa się z trzech wymienionych poniżej etapów, jeśli jednak chcesz możesz wybrać opcje wyłącznie analizy zewnętrznej lub wewnętrznej SEO strony.

Analiza czynników on-site (wewnętrzna analiza SEO strony)


Poszukamy wszystkiego co może wpłynąć negatywnie na pozycje i jest związane
bezpośrednio z samą stroną. Kluczowa będzie tu analiza poprawności kodu, szybkości strony oraz konstrukcja i nasycenie słowami kluczowymi samych treści. Poszukamy także niedziałających odnośników. Przygotujemy mapę domeny i poprawimy linki. Sprawdzimy także kilkanaście innych elementów mających istotny wpływ na pozycjonowanie stron.

Analiza czynników off-site (zewnętrzna analiza SEO strony)


Analiza czynników off-site polega m.in. na kontroli aktualnego stanu wyświetlanych w wyszukiwarce podstron (ile, jak i jakie to podstrony), sprawdzeniu ilości i jakości profilu linków prowadzących do Twojej strony oraz sygnałów z mediów społecznościowych. Analizowana będzie
przeszłość samej domeny. Sprawdzimy i wykluczymy także opcję otrzymania kar oraz filtrów od Google, a także inne ważne dla SEO elementy.

Przygotowanie listy rekomendacji do wdrożenia


Etap w którym zbierzemy w jedno zalecenia i przygotujemy listę wdrożeniową, która będziesz mógł przekazać swojemu webmasterowi lub programiście. Ostatecznie otrzymasz od nas audyt SEO (kompleksowy, samych czynników wewnętrznych lub zewnętrznych w zależności od twoich potrzeb) w pliku .pdf oraz listę wdrożeniową z przygotowanymi w pliku .xlsx materiałami.

Przeprowadzimy kontrolę twojej strony www

Pytając o audyt optymalizacji strony od kątem SEO za pomocą poniższego formularza przy rozliczeniu zyskujesz 5% rabatu!

Zapytaj o auditing SEO