Agencja reklamy online

Poznajmy się lepiej!

Agencja reklamy online SeachNow powstała z myślą o kompleksowej obsłudze firm oraz klientów indywidualnych w zakresie marketingu internetowego. Założenie działalności było pierwszym krokiem jaki nasz zespól postawił po zakończeniu pracy na etatach w innych agencjach. Wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy obsługując projekty, zarówno małych działających lokalnie firm jak i dużych uznanych w kraju i świecie marek. Dziś, dzieląc się pomysłami oraz doświadczeniem wspólnie realizujemy zadania i prowadzimy kampanie reklamowe na rzecz własnych klientów. Największa wartością dla nas jest jakość usług, przekładająca się na zysk naszych klientów. To na nią zwracamy szczególną uwagę i do niej ciągle dążymy.

Nasza misja i wizja: Misją SearchNow jest pomoc w zwiększaniu zysków ze sprzedaży produktów i usług, promocji oraz rozwoju przedsiębiorstw działających lokalnie, na rynku krajowym, a także międzynarodowym. Jednocześnie dążymy do tego by Internet stawał się miejscem przyjaznym, funkcjonalnym i bezpiecznym dla użytkowników.

 


Certyfikaty oraz rekomendacje

Specjaliści z naszej agencji interaktywnej posiadają certyfikaty programu partnerskiego Google (Google Partners), które potwierdzają kalifikacje z zakresu obsługi reklam w systemie Google AdWords oraz usługi Google Analytics służącego do monitorowania ruchu na stronach. Najważniejsze dla nas są jednak rekomendacje naszych klientów, świadczące o skuteczności działań i wysokiej jakości obsługi. Agencja reklamy online SearchNow obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy.